דפים

יום שלישי, 13 בספטמבר 2011

אוי כפרה לא: שבוע האופנה בניו-יורק

שבוע האופנה בניו-יורק  - נקודת שיא-הקריירה השנתית של מיטב המעצבים והסטייליסטים בעולם, הפך בשנים האחרונות לחגיגת סלבס אחת גדולה. כל כוכבי הוליווד, בין אם חובבי אופנה או בין אם רק רעבים לפרסום, משחילים עצמם לשורה הראשונה, בתקווה שצלמי האופנה ישימו לב גם אליהם, ולא רק לבגדים ההורסים המוצגים על המסלול.
ובכן, אכן ישנן סלבס שהתאמצו לקבל תשומת לב קצת יותר מאחרות...

אשלי טיסדייל, מכוכבניות דיסני וחברה טובה של ונסה, סלינה ודמי, היא אחת המתלבשות המשעממות שנתקלתי בהן. סגנון הלבוש שלה כל-כך צפוי (בלונד צבוע ומאוס, שמלה צמודה עם קריצה לבוהו-שיק ותמיד, אבל תמיד נעליים מאסיביות מדי) שאני אפילו לא טורחת לכתוב עליה. אבל אז ראיתי את זה והחלטתי שהגיע הזמן להכיר אותה לכפרה:
צילום: Imagebam 
ראשית, תורידי במינון של הספריי-שיזוף. את עדיין לא לינדזי לוהן. שנית, תשאירי את נטילת הסיכונים האופנתיים לדוגמניות שעל המסלול. כי חצאית קומבינזון + טי-שירט שקנית באחד מדוכני המזכרות על הפינה של ברודויי והשישית + שרשרת סברובסקי מאסיבית + עקבי משי כבדים, זה ממש לא קוטור. זה סתם בלאגן. 

סופיה בוש, הלא היא ברוק מ- One Tree Hill בעלת הצרידות התמידית, ניסתה לזרום על איזה הומאג' לקולציית מיו-מיו מהשנה שעברה. ונכשלה.
 צילום: Imagebam
ב"מגרש ביתי" ברוק היא בעלת בית-אופנה בערך במימדים של דולצ'ה-גבאנה. במציאות לעומת זאת, היא נראית יותר כמו הדודה של עצמה, שרצתה לצאת מגניבה ולערבב הדפסים (עקרון בעל פוטנציאל זרימה) ובמקום זה, נראית כאילו שכחה את החזייה בבית.

אוי, בנות. יש לכן עוד כל-כך הרבה מה ללמוד. 
תתקשרו ליחצ"ן ותבקשו שיסדר לכן כרטיס לתצוגה של קולקציית וויקטוריה בקהאם 2011
צילום: Pacific Coast News
אמן.