דפים

יום שישי, 9 בספטמבר 2011

נקודה למחשבה

כבר תקופה ארוכה שאני תוהה על קייט וינסלט והבחירות האופנתיות שלה. השחקנית, שכביכול עומדת בראש "גילדת הנשים המלאות והמצליחות" תמיד מנסה לדחוף במראה שלה גימיק כלשהו, בין אם זה בגדים עם אשליה אופטית או סתם משהו מוזר שמושך את תשומת הלב מהמראה הכללי
אני נוטה לחשוב שאולי כל העניין הזה עם מידה 42+ הוא בעצם הגימיק, וכל שאר האלמנטים באים למשוך את תשומת הלב שלנו ממה שבאמת קייט לא שלמה איתו, המשקל שלה?? 
היום קבלתי במתנה קצה חוט לפתרון התעמולה, כשראיתי תמונה של הדוגמנית הדנית דוטזן קרוס (כן, זה השם, לא טעיתי בהקלדה). דוטזן היא אחת הנשים היפות שנראות לאחרונה על מסלולי התצוגות והיא בין השאר גם בעלת טייטל של 'מלאכית ויקטוריה סיקרט'
צילום: Getty
כאמור, הדוגמנית המושלמת הגיעה לאירוע של בית האופנה מיסוני, שהיא לבושה ב... שמלת אשלייה אופטית כמו של קייט וינסלט!!!!!! WTF?? אחותי, את פאקינג 90-60-90 ומלאכית של גוף מושלם בחסות ויקטוריה סיקרט - בשביל מה את צריכה את כל זה????
צילום: Getty
אני כבר לגמרי מבולבלת.... והעובדה שדוטזן מרגישה צורך ללבוש מתחת סטרפלס בצבע גוף (דוגמנית של ויקטוריה סיקרט לא רגילה להתהלך חצי עירומה?!) ודווקא קייט הפגינה תעוזה והשאירה את גופה חשוף לחלוטין, לא עוזרת לי להגיע לפתרון.

אם כן, דרושה עזרה בתהייה קיומית - מי לובשת סטלה מקרטני נכון, ומי סתם חקיינית??
1. קייט, כי אין עליה בשמלות אשלייה אופטית, שנועדו לאשה עם גוף שופע.
2. דוטזן, כי כל מי שמתמודדת מול דוגמנית של ויקטוריה סיקרט, סופה להפסיד.

הכנסו והצביעו ♥