דפים

יום שלישי, 20 בספטמבר 2011

טקס האמי 2011: נשים באדום

עוד לפני שפתחתי בחיפושיי המקוונים אחר תמונות מטקס האמי הנוצץ, היה לי ברור שהצבע השולט של שמלות הערב יהיה לא אחר מאשר אדום. יש קטע כזה לשחקניות הדור המוערכות (טקס האמי אחרי הכל) שתמיד כשהן מרגישות את הצורך לדפוק הופעה דרמטית - הן לובשות אדום. המנהג הזה משונה מאוד בעיניי שהרי, אם כולן לובשות אדום, אפקט הדרמטיות הולך ופוחת. מעבר לכך, להבדיל ביניהן נהייה עסק מסובך.
שננסה בכל זאת?

אלה מאתנו שמכורים לערוץ E! בוודאי יזהו את ג'וליאנה רנסיק, המנחה הנצחית של מהדורת החדשות. השמועות מספרות שג'וליאנה, ששנים מסקרת את הסלבס הכי חמים בהוליווד, כל-כך רצתה להיות סלב בעצמה שהיא התחתנה עם איזה נפיל מ"רוקדים עם כוכבים" (יש מצב שאני ממציאה את זה) ועכשיו יש להם תכנית ריאליטי (באמת). 
אז במציאות כמו גם בריאליטי, ג'וליאנה נורא רצתה לצאת סופר-סטאר אבל סיימה בסוף מדשדשת מאחור מדיפה ניחוחות wannabe קשים
צילום: Getty
לכאורה, הכל אמור להיות בסדר: שמלת סטרפלס בגזרה עדינה ומתוחכמת של בת-ים, צבע אדום עם סטייטמנט, תכשיטי יהלומים נוצצים. אבל איכשהו גו'ליאנה מצליחה להראות עדיין כאילו מקומה בצד השני של המיקרופון, בתור זו המראיינת את הסלבס החשובים באמת.

ומי חשוב באמת? ליה מישל כמובן, ששמחה כתמיד להזכיר לשלל העיתונאים והמראיינים על השטיח האדום עד כמה היא דיווה מעצבנת, ועד כמה היא הציר החיוני סביבו נעה במעגלים הסדרה "גלי".
 צילום: Getty
אויש תנוחי. מעט צניעות, יקירתי, תיקח אותך רחוק, ובתקווה שביעד העתידי תחכה לך שמלה מעניינת יותר. רק לפני שאת מתחילה במסע, הייתי ממליצה לך להחליף נעליים, כי כשאני מסתכלת על שלך, הדבר היחיד שאני שומעת זה "עירפו את ראשה!!" וזה ממש לא עוזר לתדמית שלך.

קוני בריטון היא מהשחקניות האלה שאתה לא ממש בטוח מאיפה אתה מכיר אותה, אבל אתה פשוט יודע שהיא מוכרת מאיפשהו. קוראינו המנויים ל-יס יזהו אותה מדרמת הפוטבול "אורות יום שישי".  
 צילום: Getty
אלה מאתנו שאין להם טלוויזיה - כמוני - ימשיכו לתהות האם היא מגלמת את דמות הסופר-הירו בתכנית סטייל "באפי ציידת הערפדים" בפרק שבו הגיבורה הראשית מחליטה לזרוק את גורלה הצידה וללכת לprom. תמיד, אבל תמיד יגיע השלב שבו כוחות הרשע והפשע עוקבים אחריה לאולם הספורט של התיכון המקומי ועל מנת לבעוט בהם באפקטיביות היא קורעת שסע סקסי ופונקציונאלי בשמלתה.
סליחה, טעות. ב"אורות יום שישי" היא מגלמת את אשתו של מאמן הפוטבול בתיכון המקומי. zzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

ואם כבר בשיעמום עסקינן - קבלו את קייט ווינסלט:
צילום: Getty
אל תבינו לא נכון, היא נראית משגע. אבל למען השם אישה. את משעממת אותי. יש דרכים הרבה יותר מקוריות להראות שאת פצצה גם אם את אמא מתבגרת במידה 42+, שלא כוללות שמלה צמודה ומותאמת, עם מחשוף תואם והבעה של "אני פה נתיניי, ואתם כולכם הביצ'ז שלי". 

פרס ה"מצטערת בייב, היית ממש ממש קרובה" הולך לקרי וושינגטון
צילום: Getty
שדווקא היתה יכולה להראות סביר אם השמלה שלה לא היתה נתפסת במגרסת ניירות רגע לפני הטקס ועל מנת שלא יראו היא תפרה מכפלת בגודל של וילון.
יודעים מה? אני משנה את הפרס ל-WTF?!

ללא ספק שהאדום המוצלח של הערב היה של נינה דוברב. 
צילום:Getty
קשה לומר שהיא הפתיעה אותי בבחירה שלה, אבל היי, לא מחליפים סוס מנצח. וחוצמזה, היא החברה של איאן, הלא הוא בון מ"אבודים" שמשחק לצידה ב"יומני הערפד". אני בעד "יומני הערפד" ואני עוד יותר בעד בון מ"אבודים".
 צילום: Getty
carry on my children, carry on.