דפים

יום חמישי, 4 באוגוסט 2011

פנייה עייפה לטיילור סוויפט

לפעמים להיות בלוגרית אופנה זה מאוד מעייף. כאילו, כמה פעמים אפשר להגיד לאותה הבחורה - בואי נקרא לה טיילור - שהיא חייבת לגוון קצת משמלמלות הקיץ הצבעוניות והפרחוניות שמגיעות לה - כמה קורקטי מצדה - כמעט עד הברכיים, ועקבי החתול החמדמדים האלה...  כמה אפשר ?? כמה ?!?
אז החדשות הטובות הן שלפחות היא הפסיקה עם הפרחוני.
החדשות הרעות - מכיוון שגם פוצק חייבת גיוון בחיים - במקום להתבאס לה על הלבוש המשמים, אביע את תסכולי הרב בשירה. או במילים אחרות: אוכיח לאומה כי הלבוש של טיילור משעמם וילדותי כמעט כמו השירים שלה.

You Belong with Me / טיילור סוויפט


"אתה בטלפון עם חברה שלך והיא עצבנית / היא כועסת על משהו שאמרת כי היא לא מבינה את ההומור שלך כמו שאני מבינה אותו. אני בחדר בערב יום שלישי טיפוסי / מאזינה לשירים שהיא לא אוהבת / היא לא מכירה את הסיפור שלך כמו שאני מכירה אותו... "
צילום: INF
** אני מבינה את הבאסה של טיילור. יש לה מבט בעיניים שאומר - אני יודעת שבלייק לייבלי נראתה בשמלה הזו הרבה יותר טוב ממני.... ***
 
"...אבל היא לובשת חצאיות קצרות ואני לובשת טי-שירט / היא קפטנית של המעודדות ואני יושבת ביציע, חולמת בהקיץ על היום שתתעורר ותבין שמה שחיפשת כל הזמן נמצא ממש מול העיניים שלך. לו רק היית קולט שאני זו שמבינה אותך. הייתי שם בשבילך לכל אורך הדרך, אז למה אתה לא רואה ???  שמקומך הוא איתי ??? ..."
צילום: Pacific Coast News
**אותה השמלה ללא ההדפס? היי, לפחות אין לה תחרות **

"...ללכת איתך ברחוב כשאתה לבוש בג'ינס משופשפים, אני לא יכולה שלא להרגיש שככה זה צריך להיות / צוחקים ביחד על ספסל בפארק, חושבת לעצמי: היי, זה ממש פשוט! ולך יש חיוך שיכול להדליק את כל העיר / מזמן לא ראיתי אותו מאז שהיא ביאסה אותך / אתה אומר שאתה סבבה אבל מה אתה עושה עם בחורה כזאת? ..."
צילום: Splashnews Online
**הי סבתא סוויפט. את יכולה למסור בבקשה לטיילור שתלבש מכנס אפילו פעם אחת בחייה? **

"...אבל היא לובשת עקבים גבוהים ואני בסניקרס, היא קפטנית בלה בלה זה ממש משעמם וחוזר על עצמו... "
צילום: Splashnews Online
** פעם אחרונה שאני סומכת על הסבתא ** ** וגם: תפסיקי לקנות את אותה הנעל בצבעים שונים!! **

"..בלה בלה או, אני זוכרת אותך נוהג אלי הביתה באמצע הלילה / אני זו שמצחיקה אותך כשאתה יודע שאתה על סף בכי / ואני מכירה את כל השירים שאתה הכי אוהב ואתה מספר לי על החלומות שלך / אני חושבת שאני יודעת מהו מקומך ואני חושבת שאני יודעת שהוא איתי..."
צילום: Splashnews Online
** ג'יזס אני מוותרת **

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה