דפים

יום שלישי, 9 באוגוסט 2011

מחאת הטינאייג'רס 90210

טקס נבחרי בני הנוער של רשת הטלויזיה פוקס, התקיים השבוע בהוליווד והזמין לשטיחו הכחלחל שלל כוכבים שלבשו את הבגדים הכי פחות חשפניים שלהם וחייכו חיוכים כובשים עד שכאבה להם הלסת. הכל כדי לפרגן לדור הצעיר ולהוות לו דוגמא ראויה.
התוצאה: שילוב של חתונה חרדית, בחסות אמה סטון
צילום: WireImage
יחד עם שובלים גדולים מידי, על ילדות קטנות מידי
צילום: WireImage
מצד אחד, דמי לובאטו, הזוכה לאחרונה לתשומת לב המדור - אך לא במובן הטוב...(היי!! לפחות הפעם בלי הכובע השחור) מצד שני, סלינה גומז, אחרי שבוע רווי שמועות על פרידה מהחבר ג'סטין ביבר (אחותי, כבר דיברנו על זה.. עוד כמה שנים ואת תדפקי את הראש בקיר בצעקות של "מה חשבתי לעצמי?!??". בתקופה שלי זה היה ליאו דיקפריו, כולן פינטזו עליו והיום הוא מזכיר לחמניה עם גבינה לבנה חסרת טעם וריח). הבעיה היחידה שיש לי עם הכביכול-פרידה שלכם היא, שבפעם הראשונה סלינוש', אני לא יכולה שלפרגן לך על האאוטפיט
צילום: Getty
תראי כפרה, ראינו יותר גרועים - אבל לא עליך! את תמיד מצליחה לקלוע ולשים את כל הכוכבות הבוגרות ממך בכיס הקטן, אבל הפעם, צר לי... כנראה שבני גילך עושים לך ריגרסיה.

התמונה האהובה עלי הכל הטקס היא ללא ספק התמונה הבאה:
צילום: WireImage
האחיות קרדשיאן במלוא הדרן.
נתחיל כאמור בקים, עם חצאית נוצות (כל כך קולקציית סתיו-חורף 2010 מצדך!) אבל לפחות בלי מחשוף... קורטני עם וילון בצבע כחול-מרוקאי (רק חסר שתעמדי ליד ספת עור בצבע ורוד מעושן כשאת מחזיקה אגרטל עם פרחים מפלסטיק), אבל היי, לפחות כל דבר שתלבשי אחרי התקרית הקודמת יהווה התקדמות. הדור הצעיר, קנדל (בניוד) וקיילי (בסגול) הגיעו כנראה לנסות ולאזן קצת לכיוון נורמלי... אבל עוד מעט הן יגדלו ויצטרפו למסורת הידועה לשמצה של האחיות הגדולות, אל חשש. אחרונה חביבה, במראה הדיווה המרענן, היא קלואי, במנומר שחור-לבן. אני לא יודעת למה, אבל אני אוהבת אותה הכי מכולן.
אני עוצרת כדי לשאת תפילה למען שלום העולם כולו, שמשפחת קרדשיאן תפסיק להתרחב. קראתי מחקרים שמצאו התאמה בין דצמבר 2012 לבין השתלטות של בנות משפחת קרדשיאן על עולם רווי מחשופים עמוקים, מיני קצרצר ומלא טעם רע.

בלייק לייבלי קלעה בול באגף הצבע והקסימה את השטיח עם כתום-תפוז קייצי ומרענן
צילום: WireImage
תגידי מה שתגידי, אבל הבחורה יודעת לתת טאצ' מנומר בדיוק איפה שצריך!


אפילו טיילור סוויפט התרשמה מהביקורת הנוקבת שפוצק שלחה לעברה (בפעם ה100), יצאה מגידרה ולבשה לבן בפעם הראשונה בחייה
צילום: WireImage
אבל התוצאה, כרגיל, מייגעת...
ואפרופו לרוץ ולהשאר במקום, לא נשלים את הסיקור עד שהגברת עם האוברול הנצחי תתחיל לשיר
צילום: Getty
יו-סיסטר, התפקיד של אשת החתול כבר נלקח על-ידי אן הת'אווי. מצטערת. אבל אולי תנסי להקים להקת בנות שעושה הומאז' מחריד לשנות ה80, ביחד עם פרגי פרגגגגג
 צילום: WireImage ,Getty
מי ייתן ושנה הבאה נדע דור מחנך שיודע להתלבש טוב יותר. כי כמו בצעקת המחאה עלינו להשכיל ולהבין, שהכל מתחיל בחינוך ודוגמא אישית.