דפים

יום שלישי, 12 ביולי 2011

מאמי לאומית נוסח רויאל בריטן

ייתכן וזה בגלל שמעולם לא קראתי / ראיתי שומדבר מהסדרה של הארי פוטר, אבל אני מתקשה להתחבר לכל ההייפ סביב אמה ווטסון. היא צעירה ועשירה מאוד - זה נכון - אבל מי לא יהיה אחרי ששיחק את אותה הדמות ב-23 סרטים מאז גיל 4 בערך? כך או כך, הבחורה הפכה למאמי הלאומית של הממלכה הבריטית. 
ואם היינו צריכים הוכחות נוספות לטעמם המשונה של הבריטים, משום מה הוכתרה הבחורה גם כאייקון אופנה. על הבריטים אני כבר לא סומכת בהגדרת אייקוני אופנה (אני מסתכלת עליך פיפה מידלטון!), ובהיותי בלתי משוכנעת, יצאתי לבדוק מה לבשה האייקון במסע הפרסום של הסרט האחרון (בהחלט) של הארי פוטר עד כה. 
ג'יזס - כמה שנים עברו כבר?? מזל טוב.

הפרימיירה העולמית של הפרק הסופי בהחלט מספר מי-יודע-כמה
צילום: Pacific Coast News
כפרה עליך, איזה מזל שהבאת איתך ג'קט...
צילום: Pacific Coast News
...כי אין לדעת מה יהיה מזג האויר כשאת יושבת בתוך ענן גשם. 
מצד שני, מדובר בענן גשם בעיצובו של אוסקר דה-לה רנטה, וכפי שאומרים - every cloud has a silver lining.
וגם - 
צילום: Bruice Juice
זה נראה שאת עושה חיים ומאוד מתרגשת אז אני לא יפריע לך. carry on. 

האפטר-פרטי של הפרימיירה העולמית של הפרק הסופי בהחלט מספר מי-יודע-כמה
צילום: Bauer Griffin
טו-אוב. מדיף ניחוחות אלגנטיים נוסח הנסיכה מידלטון. קייט, לא פיפה.
מינוס הנעליים.

אירוח בתכנית בוקר אמריקאית חסרת חשיבות כחלק ממסע הפרסום של הפרק האחרון בהחלט מספר מי-יודע-כמה
צילום: Getty
אמה, כפרה, תספורת קצרה לא הופכת אותך אוטומטית לפיטר פן, אז תפטרי מהשמלה הזו ואל תלבשי יותר לעולם שמלות עם צווארון.. אממ.. פיטר-פן. לפחות עד שלא תאריכי שיער. 

פרימיירה בניו-יורק לפרק האחרון בהחלט בלה בלה זה מעייף אותי
צילום: Getty
 wtf.
את נראית כמו הבובות האלה שמשתמשים בהם לעיצוב בגדים (שנקראות dummy, דרך אגב, ותפרשי את זה איך שבא לך) ב"פרוייקט מסלול" שזרקו עליהן שאריות וילון גותי מחריד כי היידי קלום הכריזה שזמן המעצבים אזל והגיע הזמן להציג את השמלה בפני השופטים. 
וזה חבל כי אני חושבת שאת ממש יפה, בדרכך הבריטית שלך.
מלבד, כמובן, איפור הדביבון הכבד מדי בעיניים. 
 צילום: Getty
את מסתובבת עם טיילור מומסן או משהו..?  כי אני חייבת להזהיר אותך - זה מתחיל באיפור עיניים ונגמר ברומן סוער עם איזולירבנד באזורים אינטימיים. ראי הזוהרת. 

בוקר אחרי הפרימרייה בניו-יוקר, מתארחת אצל לטרמן או משהו
 צילום:  Pacific Coast News
כשלון מסחרר נוסח קירסטן סטיוארט. אני יכולה להשבע שראיתי אותה לובשת את אותה השמלה בדיוק, או לפחות מאה כאלה שדומות לזה בדיוק: מיני קצר + קיק Fאנקי + נעליים שחורות שלא קשורות לחיים האלה + פרצוף שזועק "תצילו אותי אני עייפה ורוצה סנדוויץ'".
יאפ, קירסטן סטיוארט, בדוק.
אבל בואי נחזור אחורה שנייה. שיחקת ב-17 סרטים של הארי פוטר, את הפנים של רשת האיפור לנקום, את מקנחת את האף עם שטרות של 100 פאונד ועדיין לא יכולת להשקיע במראה באורך מלא בחדר? כי אם היתה לך כזאת, מעולם - אבל מעולם - לא היית משלבת את השמלה הזו עם הנעליים האלה. 

התוצאה לבינתיים 2:3 לטובת דביבונים ואיזולירבנד.
לא נורא אמה! אני בטוחה שיש לך עוד המון עצירות במסע הפרסום המפרך של הפרק המיליון ושתים-עשרה אך הסופי בהחלט של הארי פוטר - ובכך, גם המון הזדמנויות לא רק לשיפור, אלא גם לשכנע אותי שיש לי למה להתחיל לקרוא את הספר. הראשון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה