דפים

יום שישי, 8 ביולי 2011

אוי כפרה לא! שבוע אופנת ההוט קוטור בפריז

מה שמגניב בשבוע אופנת ההוט קוטור, מעבר לכך שהוא אינו מתקיים במקביל לשבוע האופנה ה"רגיל", זה שהוא מקבץ אליו כוכבות אנינות טעם ויותר חשוב מכך, כוכבות יענו-אנינות, המגיעות ללקק למעצב האהוב עליהן - בתקווה לקבל שמלת הוט קוטור בשווי בג'יליוני דולרים במתנה או בהשאלה לאירוע הקרוב.

מי שכנראה זקוקה נואשות לכמה שמלות חדשות בארון, היא אן הת'אווי, שנדחפה כמעט לכל תצוגה אפשרית. זה מה שהיא החליטה ללבוש לולנטינו:
צילום: flynet
הטופ של השמלה נסבל על גבול היפה, אבל החלק התחתון... מזכיר לי לנג'ריי של מכשפה. ואן כפרה, אם כבר בחרת בשמלת שיפון בצבע שחור, בחיים אבל ב-ח-י-י-ם אל תשלבי אותה עם גרביונים בצבע שחור!!! סליחה, זה אפילו לא גרביונים אלא גרבי ניילון, שאני רואה בדיוק את הקו מעל הברך שבו הם מסתיימים. איכס. ואללה אחותי, לא ככה זה עובד בהוט קוטור.
ונכון, כשחושבים "הוט קוטור" יש נטייה לחשוב על מראה טוטאלי. אבל גם ל"טוטאלי" צריך כיוון
צילום: Getty
אן כפרה, את לא נסיכה, לא מלאך, לא אלה יווניה ולא הפרזנטורית של גבינות פיראוס. השמלה הזאת מזכירה לי במקרה הטוב, ילדה בת 9 שהתחפשה בפורים לנסיכת הים. כשאת בת 9 זה מראה מלבב. כשאת בת 29 זה פתטי.

אבל בואי נשחרר מאן ונתקדם כי בעזרתה באמת שלא נגיע לשום מקום... 
תגידי פוצק, את זוכרת את הסדרה ג'ק וג'יל? איזה סדרה קלילה וכייפית!!! מה שכן, ההוכחה שהסדרה הזאת הייתה ונשארה קלילה וכייפית היא, שמאז שירדה מהמסך איי שם בסוף שנות ה90, לא ממש שמענו על השחקנים.. עד עכשיו!! זוכרת את ג'ק? דמות האשה ששחקה אמנדה פיט? גם היא הגיעה לראות את התצוגה של ולנטינו
צילום: abaca
המממ. אני משוכנעת שכל יצור שיש לו עיניים יכול להסכים איתי שמדובר בשמלה בעייתית (אחותי, קאמבק אחרי כל כך הרבה שנים... למה ככה!??) הצבע תואם-מידי לנעליים, הוא גם דיי מחוויר אותך אם להיות כנה. אבל הקושי בבחירת צבע לא משתווה לעוולה שעושים הפסים הרוחביים עם הניטים! והפסים הרוחביים עם הניטים לא משתווים לעוולה שעושה הפס הספציפי שמוחץ לך את הציצי! תהיי בטוחה אמנדוש שמחמיא, זה לא.

ואם כבר במחמיא עסקינן, בואי תראי עבודה של מקצוענית
צילום: REX
אחרי שהבינה שלחשוף את הציצי זה כל כך העונה שעברה, הגיעה היפהפיה הנצחית מילה יובוביץ' לתצוגה של ז'אן פול גוטייה, כשהיא מלווה במשפחתה המושלמת. אם כן, עוד כוכבת שהחלה לקרוא אוי כפרה לא! וללמוד מקודמותיה על אקססוריז נחוצים למעמדה.
בתצוגה של לואי ויטון היא קצת פישלה, אבל כפרה עליך מילה... איך אפשר לכעוס עליך אחרי כזאת תמונה משפחתית מדהימה
צילום: לואי ויטון
רק תבטיחי לי שאת יותר לא יוצאת מהבית כשאת לבושה בקטיפה הכחולה הזאת. נשבעת לך פוצק, שעוד אוברול אחד ומתחילה לי פריחה טורדנית.

הדוגמנית הבריטית דייזי לואו, לקחה את המוטיב "ז'אן פול גוטייה" קצת רחוק מידי
צילום: Splash
הדוגמנית הרוסייה נטליה וודיאנובה לקחת את המוטיב "אמא רוסיה" קצת רחוק מידי
צילום: Getty
אבל עולם כמנהגו נוהג, ומי שכרגיל הצליחה לשבות את ליבי היא השחקנית דיאן קרוגר, שלא יעזור בית דין, הבחורה פא##%^ינג יודעת להתלבש!
צילום: Globe photos
ולא רק שהיא יודעת להתלבש יפה, היא יודעת להתלבש מתאים.
ולא רק שהיא יודעת להתלבש מתאים, היא קוראת אוי כפרה לא! ולומדת להתאים ללוק אקססורי של חבר כל כך חמוד כמו ג'ושוע ג'קסון, שעוד מימי דוסון קריק בא לי לתת לו ביס.
צילום: Getty
הייתי שמחה דיאני, אם היית מחייכת קצת יותר... אבל בזכות השמלה המדהימה של שאנל שבחרת ללבוש (שימי לב פוצקי שהבפנים של החלק התחתון שמאחורי הרגליים שלה, תואם לחלק העליון - ויחי המלך קארל לגרפלד!) את נותנת לגיטימציה לעולם שלם של תפירה עילית. 
תודה לך דיאן ושבת שלום.