דפים

יום שלישי, 5 ביולי 2011

יורדות לעם

If you're not wearing something the kids can't afford, how will they know to look up to you??
את המשפט האלמותי הזה התביעה סמנתה בפרק מסקס והעיר הגדולה שבו היא הופכת את ג'רי ג'רד לכוכב. היא משנה את שמו לסמית', שולחת אותו להופיע ב-MTV ומצלה על עיניו הכחולות במשקפי שמש של דולצ'ה וגבאנה.
בהיותי סטודנטית ל***** ו-***** ****, מבעבע בי הרצון להביע מחאה נוקבת כנגד האידיאולוגיה הקפיטליסטית המודרנית, המציגה סלבס כמורמים מעם ומקדשת את התרבות הצרכנית המוגזמת.
מצד שני, היי, יש על מה לכתוב!!

עכשיו, הרבה חברים שואלים אותי מדוע אנחנו לא כותבות על סלבס ישראליות או אפילו סתם מבקרות אנשים מהרחוב. תשובתי הנצחית היא א) אין תרבות של אופנה אמיתית בישראל ולכן סלבס ישראלים קונים איתי בזארה וזה לא כיף לצחוק עליהם, ו-ב) מי אני שאבקר אנשים מהרחוב? (**אני יושבת במרפסת שלי בדירה עם טרנינג צהוב וטי-שירט של איזה אקס). סלבס, לעומתינו האנשים הפשוטים, מודעים לחלוטין לסטטוס שלהם ולהבזקי מצלמות הפפראצי, ועל כן מוציאים הון עתק על הלוק הכולל שלהם ועל מי שמרכיב אותו. 
המשמעות - יש לפוצק בריבוע לגיטימציה מלאה להביע את דעתינו הביקרותית.

וראי איזה פלא - לפעמים קורה שסלבס עשירות ומפורסמות יורדות לעם. 
לא, לא מודבר על פריס הילטון ב-H&M, אבל קרוב מספיק...

שיי מיטשל מהסדרה המעולה Pretty Little Liars  (שאם את לא רואה פוצק - נא להתחיל במיידי) הופיעה על השטיח האדום לאחרונה בשמלת מחוך מבית היוצר של ASOS.
צילום: Bruice Juice
קראת נכון פוצק. שמלה של ASOS שעכשיו בסייל תמורת 138 דולר בלבד.  אז נכון, אולי הייתי שמחה לראות עליה קצת צבע, או גיוון בנעליים or maybe a better fit אבל בגדול - אני מפרגנת בענק. השמלה הזו פלרטטנית ומשעשעת וכיף לי מאוד לדעת שמחלת הקניות שלי ב-ASOS מדבקת לא רק אנשים פשוטים כמוני, אלא גם סלבס בינלאומיים (אני פתטית, אני יודעת). 

כמו שיי, גם הכוכבת נינה דוברב מ"יומני הערפד" (מה לא אעשה בשביל לראות את בון מאבודים?!!) בחרה לשלב עם שמלת המעצבים שלה נעליים פשוטות יותר...
צילום: WENN
אלדו. ב-45 דולר.
אולי זו השמלה שעושה לי כאב ראש, אולי זה העובדה שנינה לא מסוגלת ללבוש שומדבר שיורד מתחת לחצי הירך, או אולי הנעליים שלה פשוט לא עושות לי את זה (הן נראות כאילו היא פילחה אותן מהארון של אמא שלה והן כל-כך ישנות שהעקבים שלהן התעקמו עם השנים), אבל כך או כך - אני לא מצליחה לחתום על הלוק שלה. 

ובכן כוכבניות יקרות - מהי נוסחת הפלא לשילוב נכון בין סטטוס ה"מפורסמות" שלכם לבין הקריצה השובבה לאנשים הקטנים?
כן תקנו שמלות שובבות שעולות פחות ממשכנתא ממוצעת על דירת שלושה חדרים - אחרי הכל, we're in a recession people. זה מראה שאתן מחוברות למציאות הקולקטיבית של כולנו.
אל תשלבו שמלות קוטור עם נעלי עקב מחנות בעזריאלי. אם כבר בחרתן ללבוש שמלת מעצבים - זרמו עם עצמכן עד הסוף.

ועכשיו ברשותך פוצק, אני חוזרת לקנות ב-ASOS. ראיתי שם תיק שהרגע נכנס לסייל ב-70 % הנחה..