דפים

יום שבת, 25 ביוני 2011

ביבר פיבר? לא אצלי.

יש כמה סלבס שם בחוץ שאני, באופן אישי, מסרבת לכתוב עליהם. 
ליידי גאגא למשל. 
לא משנה לי כמה מטורפות יהיו התלבושות שלה, מה צבע הפאה שלה היום, אם היא שוב יצאה מהבית בלי מכנסיים או אם השמלה שלה עשוייה מבשר נא אמיתי. הזעקה הנואשת שלה לתשומת לב כל-כך מיותרת בעיניי שאני פשוט מתעלמת ממנה לחלוטין.
אותה המדיניות החזקתי כלפי ג'סטין ביבר. הוא קטן, הוא מעצבן, ואין לי שמץ של מושג מה הוא שר ולמה ואיך הוא נהייה כל-כך פופולרי בין לילה. 
ייתכן והזדקנתי.
ייתכן גם שהרסתי לעצמי כרגע כל סיכוי שבנות 12 - 17 אי פעם יכנסו שוב לאוי כפרה לא! - - - פוצק אל תכעסי עלי...

אבל יש מראות בחיים האלה שהמצפון שלי לא נותן לי לעבור עליהם בשתיקה, למען הטוב האנושי.
צילום: Getty
DUDE.
I MEAN - DUDE - SERIOUSLY
החרג'וק הקטן הזה, שאני בספק אם היה בחיים בכלל בתקופה שבה "הצלצול הגואל" שלט על מרקעי הטלוויזיה, מסתובב לי בטי-שירט עם הדפס של קלי קפאוסקי  !!!!! קלי המגניבה, מלכת השכבה וחברתו הנצחית של זק מוריס  !!!! אייקון המלכה של שנות ה-90  !!!! הבחורה שלבשה שמלות מיני צמודות (מעניקות ההשראה לאמריקן אפארל אני בטוחה בזה) לבית-ספר עם הכתפיות שמוטות הצידה, או ג'ינסים ממש גבוהים, חולצות בטן ושלייקס !!!! ומלא ספריי לשיער !!!!

- - למי שאין לו מושג על מי אני מדברת,
א. תתבישו לכם
ב. תעמידו פנים שזו תמונה של וואלרי מבברלי הילס - סבבה?

עכשיו תראו. אני הייתי מאוהבת בליאונרדו דיקפריו כמחצית מחיי ההתבגרות שלי, ולכן אני מבינה לליבן של כל הטינאג'ריות שמחפשות מפלט סמי-נשי להורמונים המתפרצים שלהן. 
אבל ליאונרדו דיקפריו - נשי ככל שהיה בצעירותו - בחיים לא הסתובב עם חולצות של טיפאני אמבר טייסן, ובטח ובטח שלא התאים להן נעלי ספורט עם סוליות בצבע ורוד. 
והוא גם בכלל לא לבש סניקרס ורודות כמו אלה למשל
צילום: Getty
וגם בטח ובטח שלא שיווק בשמים שדומים בצורתם באופן מחשיד לבושם "לולה" של מרק ג'ייקובס.
אני רק אומרת..
אני לא מבינה מה הסיפור של הג'סטין הזה. הוא עשיר בטירוף. הוא מאמין אדוק. הוא משווק עצמו כבתול. יש לו את החברה הכי חמודה בהוליווד (סלינה גומז - שלא משנה כמה אנסה לשנוא אותה - היא מתלבשת מעולה והיא יפייפיה damn it) ויש לו ים מעריצות בנות 12 שמוכנות להשכב על פסי רכבת בשבילו.
אז למה הוא מתעקש לעשות לי את זה למה?!
למה לחלל מוסדות קודש של הניינטיז?? למה זה מגיע לי ?!

ולמה למען השם קלי זורמת איתו?!
צילום: Getty
תתביישי לך קלי. ממך ציפיתי ליותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה