דפים

יום שישי, 10 ביוני 2011

חטא ההיבריס

טקס הCFDA, יענו Council of Fashion Designers of America, Inc כינס את מיטב המעצבים והכוכבים לערב של פרסים, מינגלינג וניחוח של פאשן. הרבה מים, נוצות ופאייטים עברו בנהר ועל רובם עוד וודאי נמשיך ונספר. אבל את תשומת ליבי תפסו דווקא כמה יצורי כלאיים של "כוכבות-מעצבות" שחטאו בחטא ההיבריס ולבשו לא אחר מעיצוב של עצמן. 
לגיטימי, אך גם קורא לי לבחון את שמלותיהן בעין, איך נאמר, נהנתנית יותר.


התאומות אולסון, הידועות בנטייתן לצאת מהבית לבושות זעזוע מכף רגע עד ראש, הגיעו לבושות פריטים מהקולקציה של עצמן פלאס עזרה מלואי ויטון ושאנל (מרי-קייט בזהב) ומנולו בלאניק (אשלי).
א. התיקים שלכן מכוערים כמו הסיוטים שלי. ולא דיי שהם מכוערים, הם עוברים ממש אבל ממש ליד גבול ה"וינטאג' ויפה בטירוף", אבל נמצאים צעד אחד רחוק משם. אובר-מתאמץ בעליל וחסר כל קריאייטיביות.
צילום: Getty
ב. השמלות, כאמור, בסדר. אשלי אפילו נראית יפה בתכלת. העניין הוא, שבלי הנעליים של לואי ומנולו ובלי הג'קט המוזהב של שאנל, לא היה בלוק שלהן שום דבר. פשוט כלום.

גאוותנית נוספת היא קלואי סיביני. דוגמ-שחקנית אמריקאית, שידועה לשמצה בטעם בלבוש המשונה שלה. (לדעתי יש לומר "רע", אבל אני שומרת על איפוק אובייקטיבי).
צילום: REX
מחד, זה פשוט מכוער בעייני. השמלה הזאת מצליחה לשלב עור יחד עם מפת שולחן והמון מלמלות ותחרה. איכס. קלואי נשמה, אילו רק היית משלבת עם זה נעל בצבע אחיד אולי זה היה משפר טיפה. את נראית כמו מנקה צרפתייה שעבר עליה אסון.


מאידך, אם יש משהו שמטריד אותי במיוחד, זה כיצד so-called מעצבת אופנה, מצליחה לעצב לע-צ-מ-ה שמלה שפשוט לא מחמיאה לגוף שלה
צילום: Getty
תסלחי לי פוצק, הציצי שלה בדיכאון!! זה כאילו הוא הבחין איזו שמלה קלואי לובשת ופשוט צנח מרב צער.
לפחות הנעליים נראות נחמד מהזוית הזאת.

לכן כוכבות-מעצבות יקרות, כשאתן יוצאות מהבית לבושות בשמלה בעיצוב שלכן, תעשו טובה ותקפידו יותר. אם תמשיכו בגישת ההיבריס, אתן עלולות לגמור כמו אדיפוס המלך ולדקור לעצמכן את העיניים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה