דפים

יום שני, 16 במאי 2011

אל תסתכל בקאן-קאן

פסטיבל קאן לשנת 2011 נפתח בניחוח שיק צרפתי וOH CAPARA NO יצאה לשליחות עיתונאית חוקרת.
המוטיב המשותף היה כמובן בגדים אביביים, פרחוניים ומשוחררים, שמתנפנפים באויר החמים של הריביירה. היו כאלה שעשו את זה ממש טוב, והיו כאלה שקצת פחות
צילום: REX
תראי פוצק. אני לא מרחמת על שרה ג'סיקה פרקר. 6 עונות של סקס והעיר הגדולה בדמות אייקון האופנה מספר אחת בניו יורק הם סוג של עונש, כי שרה ג'סיקה המסכנה תמיד אבל ת-מ-י-ד תתלבש הרבה פחות טוב מקארי ברדשו. כאמור, תמיד יצפו שתתלבשי טוב כמוהה, אבל תמיד תפסידי בתחרות.
קארי לעולם לא הייתה יוצאת מהבית כשהיא לבושה במפת שולחן השבת
צילום: REX
אכן מבלבל. אפילו אליזבת' אולסון (אחות של מרי-קייט ואשלי) חשבה שהטיפ האופנתי של ג'סיקה שווה ערך לזה של קארי ולבשה מפת שולחן משל עצמה. 
צילום: REX
צריך להרוג את הטרנד הזה ומהר. מפות מקומן על השולחן!!!
טרנד נוסף, שעדיף היה שישאר במסדרונות המטרופוליטן הוא נוצות קו-קו-רי-קו!!! סלמה כפרה, מילא רק נוצות אבל מה זה כל האדום הזה?! ניסית להתחפש לג'סיקה ראביט!?!? אוי כפרה הכי לא.
צילום: WireImage
היו כאלה שפרצו את גבולות הטרנד והעזו לעשות משהו משל עצמן.
הזמרת הבריטית שריל קול חשבה שיהיה מגניב לחשוף יותר מידי ציצי ולתלות זוג אשכים באיזור הפופיק
צילום: abaca
אוי כפרה, גם לצרפתים יש קוים אדומים יא סוטה!!
ואפרופו קוים אדומים... תראי את השחקנית הקנדית רייצ'ל מקאדמס
צילום: REX
העיצוב הזה מרושל! עם כמה שהשמלה הזאת אמורה להיות כביכול סקסית, הבד האופ-וייטי הופך אותה לסבתאית. המחשוף מלאכותי, השסע מקדימה לא מחמיא והשרוול הסמי-טי-שרטי הזה גורם לה להראות מכופפת. ובכל זאת... בואי ניתן לה הזדמנות נוספת, רק כי רואים שהיא מממממש ניסתה
צילום: REX
אוי כפרה, הכי לא וזה סופי!! פוצק יודעת להריח עיצוב מרושל מקילומטרים!!! השרוול הלא מחמיא הסתבר להיות גלימה, שהיא ראנר של מפת השבת של שרה ג'סיקה פרקר. אי אפשר גם שובל וגם גלימה! יחד זה נראה כאילו הגלימה יורה (שלא נאמר מחרבנת) גוש של שובל על פני המדרגות. אולי זה עוזר לך לעוף... אולי אלה הכנפיים שמצוירות לך על השכמות. ומה זה הריצרץ' המזעזע הזה באמצע? אולי את בכלל מחליקה על קרח מאוקראינה??
ומלה אחרונה מאחותך, גם אם ניסית להראות הכי זוהרת ויצא לך "אהה" אל תסתובבי עם הראש מורד תוך כדי שאת שואלת אנשים אם זה כזה נורא. התשובה היא כן.
אורוואר!!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה