דפים

יום רביעי, 25 במאי 2011

אוי כפרה לא: דייט בארמון בקינגהאם

בזמן שראש הממשלה בנימין נתניהו לירלר בקונגרס בארצות הברית של אמריקה, הנשיא והאשה הראשונה החליטו לשים קצוץ ולקפוץ ללונדון להגיד "היי" לזוג המלכותי החדש
צילום: AP
"קונגרדיוליישונס" קרירים, נימוס בריטי וחיוכים מזויפים היו שם הרבה. להזכירך פוצק, בנוסף לכך שניתן לראות בבירור כי הנסיך ויליאם מנקר מרוב שיעמום וקייט נראית משועשעת ממישהו שכנראה עושה לה פרצופים מצחיקים מאחורי הגב של מישל -הזוג הצעיר מעולם לא שלח לזוג אובמה הזמנה לחתונה שלהם (לא חשבת על זה, הא!?)
בנינו פוצק, אני מבינה למה הבריטים עשו להם "דיס"
צילום: AP
אוי כפרה, כמה מביך!!! השמועה גם מספרת שהפאדיחה הזאת מתגמדת, לעומת העובדה שמישל באה ודפקה למלכה אליזבת' טפיחה "אחוקית" על הכתף של wussup NIGA?! מבלי לדעת כי החוק אוסר על אנשים לגעת בהוד מלכותה. אופס.
אפילו הדוכסית ממלמלת לעצמה "אוי כפרה BLOODY לא!" ואני לגמרי זורמת איתה..
צילום: AP
עכשיו תראי פוצק, נוטים לייחס לגברת אובמה המון כבוד אופנתי. בארצות הברית היא ממש נחשבת אייקון אופנה - לא פחות מהמעמד שזכתה לו ג'קלין אונסיס-קנדי איי שם בשנות השישים. 
אני מבינה, סבבה, זה נורא מגניב שלאומה שלך יש אשת מנהיג עם טעם אופנתי משובח. לא שאני תופסת יותר מידי מהטעם של קייט, אבל יאמר לזכותה שגם בתור דוכסית היא שומרת על פרופיל נמוך וקונה בגדים של "פשוטי עם" - להלן השמלה הבכלל לא רעה שלפנינו נרכשה במחיר של £175 מהמעצב הבריטי Reiss, שחנות האינטרנט שלו קורסת במפתיע החל משעות הבוקר...

מישל לעומתה, הצליחה לקשור בין שמלה (מכוערת למשעי) של המעצבת Barbara Tfank לבין בולרו בצבע ורוד מטאלי, שנראה כמו משאת נפשה של ילדה בת 4.
 צילום: REX
בתוכנית הרדיו לה האזנתי הבוקר, כונתה השמלה הזו "סט מצעים של ורדינון"..ואני אומרת, לכי תעמדי ליד הנסיך פיליפ סיסטר, אולי בצילו תצליחי להראות מעט זוהרת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה