דפים

יום שבת, 7 במאי 2011

אבודות במדבר


לאחר שהתחפשו בפורים, אכלו מצות בפסח וחגגו מימונה, סלבריטאי הוליווד קיימו בשבוע שעבר מסורת ישראלית מובהקת נוספת: הזיעו אחת על השני בפסטיבל Coachella שבמדבר, מעין אינטרפרטציה קליפורניאית לבומבמלה שלנו. אך במקום לונגים ישנים, סנדלי שורש ושישיות מים (מי קונה בקבוק מים ב-20 שקל, מה אני פראייר??), הצטיידו הסלבס במיטב מלבושיהם, לאחר שעברו הסבה אופנתית ל"מצב צבירה: שטח".

קבלי את מיטב ילדי הפרחים של העידן המודרני.

קייטי פרי והזמרת האולטרה-מעצבנת קיישה דיגמנו עברינו את המוטיב האופנתי המטריד ביותר העונה
צילום: Getty

קייטי חמודה, זה שזרקת על עצמך וילון עם תווית של שאנל לא הופך אותו ליפה או למתאים לארוע שכזה, גם לא אם יש לך בגד-ים מתחת. מעבר לכך, כשמוסיפים על זה את הסרט בשיער, את מזכירה יותר עוזרת בית שמצאה לעצמה חלטורה אצל מארגן הפסטיבל לאסוף את בקבוקי הפלסטיק שנשכחו ריקים על המדשאות.
צילום: Getty

הו קיישה קיישה קיישה... כנראה באמת צחצחה שיניים – וגם רחצה פנים – עם בקבוק של ג'ק דניאלס (היי, שירים לעולם לא משקרים). ובהיותה במצב מבוסם פלוס, נתפס וילונה במגרסת הניירות המשרדית, ובמקום ללחוץ על כפתור ה- OFF היא פשוט ניסתה למשוך אותו החוצה. ככה זה כשקמים בבוקר ומריחים כמו פי-דידי... רואים מאמי, רואים.
מה ששתי הזמרות החביבות שלנו טרם הבינו, זה שהן באמצע המדבר! בהיעדר חלון, הוילון לא יעזור לכן בפני מכת שמש, שזה ההסבר היחיד שיצדיק את הלבוש הזה.

עוד מישהי ששכחה שהיא במדבר:
צילום: Getty

טרה ריד, שנצפתה לאחרונה באמריקן פאי... המקורי. ב-1998. אני מבינה שזה אומר שנגמר לה הכסף להשקיע במכנס. מילא המכנס (אתן לה להינות מהספק ואעמיד פנים שיש לה בגד ים מתחת ל"שמלה" הזו) אבל – מגפי UGGS מעור כבש?? Maybe this one time at band camp בשנת 2003 (שנת השיא לUGGS), בטח לא באפריל 2011 באמצע המדבר.

איזבל לוקאס, לעומתה, הפנימה שהיא במדבר, שזה יפה
צילום: Getty

אבל לא הפנימה שעל יריעת הבד הישנה (והמסריחה מהמנגל של שנה שעברה) שהבאת מהבית יושבים במהלך הפסטיבל, ולא לובשים אותה כמו היתה חצאית. 

עוד אחת שלא הפנימה עדיין שהיא במדבר, בפסטיבל מוסיקה אלטרנטיבית, בשנת 2011 – דיטה וון-טיז – נערת הבורלסק והפינ-אפ. 
צילום: Getty
 אני חושבת שהיא חטפה מכת שמש וחשבה בטעות שהאמרגן שלה סידר לה גיג בתור ליצן במסיבת בר-מצווה בג'ונגה-ג'ונגה. 
אה, ואת השמלה הזו היא קנתה, יחד איתי, בקסטרו שנת 2008
צילום: Getty
היי - לפחות זה שיפור משמעותי. מלהצחיק כליצן במסיבות ילדים היא עברה לשעשע את החיילים על ספינות המארינס האמריקאיות. ...כי במיוחד בתקופות אלה, אין חשוב מלשעשע את הכוחות (כריסטינה אגילרה, לטיפולך).
וכמובן, שום ארוע יחצ"ני לא יכול  להיות מושלם ללא נוכחותה הנצחית של פריס הילטון:
צילום: Getty
איזו הקלה. חששתי שהיא תשאיר בטעות את הקשת שלה בבית. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה