דפים

יום שישי, 29 באפריל 2011

סקס והאישה המזדקנת

פוצק מי כמוך יודעת עד כמה אני אוהבת את 'סקס והעיר הגדולה' (הסדרה, חלילה לא הסרט). אני חושבת שהסדרה, שיצאה בשנות ה-90' בתקופה שטרם היה נהוג להגיד את המילה blow-job בטלוויזיה, הגדירה מחדש לא רק את השיח הציבורי אודות סקס, נשים, מערכות יחסים ורווקות, אלא גם שידרגה את השיח הבין-נשי הפרטי שמתקיים סביב שולחנות בתי קפה (או בחדרי חדרים) בין בנות. 
ארבעת הדמויות הציגו דגמי פרוטוטייפ לסוגים שונים של נשים, שכל אחת מהן מורכבת, עמוקה ומתפתחת, וכל אחת מבנות כדור הארץ מצאה עצמה מזדהה עם אחת או אחרת. (אגב, בנות, לא, אתן כנראה לא קרי. תרגיעו).
דמות שאני, בימינו, קצת פחות מזדהה איתה:
צילום: Getty
שרלוט יורק, היאפית שעברה גיור והתחתנה עם הארי היהודי הקרח. דווקא בסדרה אהבתי את השמלות המחמיאות שהרכיבו את המלתחה שלה. במציאות לעומת זאת, כריסטין דיוויס מודעת קצת פחות לקימורי גופה הנאים וקצת מבולבלת כנראה אודות הדרך הנכונה לכסות אותם. 
שרלוט אני קוראת אותך לסדר! את לא יכולה להמשיך לצאת מהבית כשאת לבושה בשמלה של סבתא שלך. 
האורך - הופך אותך לגוץ.
הגזרה - מסתירה גזרתך האגסית המשגעת.
וההדפס - אוי ההדפס.
והנעליים - זהו? נגמרו לך כללללל האפשרויות הנייטרליות בארון?
התוצאה: כל-כך זקן שאני מריחה את הנפתלין עד לכאן. 
הלא היית זאת את שפחדה כל כך מלייבל של old maid בפרק שכל הבנות נוסעות ביחד לאטלנטיק סיטי על האוטובוס??
אני מבינה שאת את שלך כבר הוכחת לעולם, אבל אם לא תיזהרי, תמצאי את עצמך מהר מאוד בשלב הזקן הזה:
צילום: WENN
אוי, רגע, התבלבלתי. זאת אחת מתאומות אולסון. 
הבעיה היא שכשאת שחקנית ותיקה בעלת שם - כמו מיסס דיוויס, הדברים שאת לובשת עשויים בטעות להפוך לטרנד. 
אנה קנדריק למשל לקחה את הזיקנה צעד אחד שמאלה:
צילום: WENN
אחדד: היא לקחה וילון מאובק לפני כביסה וניסתה להפון אותו לשמלה רואייה לשטיח האדום. המכפלת הא-סימטרית והמחשוף המשונה ממש לא מוסיפים פאנק ושיק למשבר הזה. אגב - שמישהו יסביר לי בבקשה איך היא העמידה את החצי העליון של השמלה שלה בקימורים משונים כל-כך ללא כתפיות...? לא ברור לי. אבל מה שכן ברור זה חוסר שביעות הרצון אפילו של אנה עצמה מהשמלה מעלת-הפיהוק הזו. 
לבוידעם ומיד.
נסיונה השני של אנה בפסטיבל טרייבקה הניב תוצאות מפוקפקות:
צילום: Bruice Juice
אמנם מדובר בשיפור ניכר מהשמלה הקודמת, אבל עדיין, הייתי ממליצה על מספר שינויים קלים שיגרמו לך למעט פחות מבוכה (מאמי, אם את לא סגורה על הלבוש שלך ועדיין בחרת ללבוש אותו, לפחות תדפקי פוזות בגאווה. את שחקנית, את אמורה להיות טובה בזה, למרות ששיא הקריירה שלך בינתיים היה בסדרת סרטי "דמדומים". אף אחד לא צריך לראות עליך שאת עומדת לרצוח את הסטייליסטית שלך).
ראשית, אני מעריכה את הרצון של אנה להבדיל עצמה משאר בנות גילה בהוליווד ולא להסתובב עם כל הליידי ביזנס שלה בחוץ ועל כן השיפון מעל החצאית הוא נחמד מאוד. אבל, לא היית מקצרת אותו באיזה קילומטר? או לפחות - מחליפה לחולצה בגודל שלך במקום השק חסר הצורה הזה?
sweety, you're young, you're cute, do something with your hair and foot-wear and find a shirt that's a little less busy for such a small frame.
~אנחה!~ ועכשיו עכשיו כשהוצאתי את זה מהמערכת,  אני הולכת לצפות בעוד פרק של 'סקס'.
שבת שלום! 
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה