דפים

יום שישי, 29 באפריל 2011

אוי כפרה הוד מעלתה!

"נו כבר..!!" אני ממלמלת לעצמי, "שיפרסמו כבר תמונה של הנשיקה הזאת שאוכל להתחיל לכתוב..." 
אז הרי לך פוצק - נשיקה. אפשר להתחיל:
צילום: Reuters
כמעט 4 שעות שלמות שאני יושבת מול המסך, זורקת לאויר פניני חוכמה אופנתיות, שאחרי מספר שניות נאמרות גם על ידי שדרני הטלויזיה וחבר שלי נותן בי מבטים נדהמים. מה שבן זוגי האהוב לא יודע, הוא שחתונות בבית המלוכה הן סיפור אגדה עם תסריט ידוע מראש, מתוקתק עד רמת השניה המדויקת בה כל נסיך, דוכס ורוזנת יוצאים בתורם מהכרכרות ומנפנפים לקהל. מעניין איפה הם לומדים את טכניקת הנפנוף הזאת... אנחנו הישראלים נראה להם מה זה נפנוף! חכו חכו ליום העצמאות בגני יהושע..
צילום: Reuters
לעניינינו -
קת'רין אליזבת' מידלטון - מהיום הדוכסית מקיימבידרג', בחרה במעצבת שרה ברטון, לבית אלכסנדר מקווין (השמועה שהפצנו היתה נכונה!) לעצב לה את השמלה הזאת
צילום: Getty
קייט שלמדה בעבר אומנות ועיצוב, סיגננה את השמלה בעצמה ושרה ברטון הוציאה לפועל. עבודה טובה לכאורה, אבל יצירתית? מקורית? חדשנית? תראי את גרייס קלי ותחשבי שוב
השנה 1956. הכוכבת ההוליוודית היפהפיה גרייס קלי נישאת לנסיך רנייה ממונקו בשמלה בלתי נשכחת, בעיצובה של הלן רוז
פוצק.. זה אפילו אותו הזר

צילום: Getty
נו שויין... צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה. לפחות היא לא חקתה את דיאנה
צילום: Reuters
אני נושמת אנחת רווחה גדולה ששנות ה80 מאחורנו. ולכל הבחורות שלובשות בימינו מכנסיים בגזרה גבוהה בגוונים מחרידים וחושבות שהן הכי טרנדיות - תזהרו לא לגמור ככה מתחת לחופה. אל תגידו שלא אמרתי.

ונעבור לרשימת המוזמנים.
הזוכות בפרס תשומת הלב על חשבון היופי, הן ללא ספק יוג'יני וביאטריס הנסיכות מיורק, בנותיה של שרה פרגוסון, הידועה לשמצה
צילום: Getty
כשאני מסתכלת על ביאטריס הורדרדה אני מרגישה כאילו לקחתי פטריות הזייה. אני משפשפת את עייני שוב ושוב ומנסה להבין למה הסרט הזה גדול כל כך! בא לי לתלוש לה אותו מהראש ולהכות באחות השניה, שהצליחה למצוא את השמלה הכי מכוערת שראיתי בחיים שלי. היא נראית בת 70 והכובע שלה נראה כמו הכובע של רובין הוד אחרי שהוא הסתבך בסלסלה של תמר מג'הול.

האורחת המסכנה שבאמת לא הלך לה עם הלוק המלכותי היא צ'לסי דאבי, בת זוגתו של השושבין ואחיו הקטן של החתן, הארי
צילום: Pacific
אווייש. צ'לסי אחותי, אני יודעת שאתם בתקופה מבולבלת של ON וOFF.. תהיי בטוחה שהאאוט-פיט הזה יסגור את הפינה. את לא תהיי הבאה שתנפנף מהמרפסת של ארמון בקינגהאם.

עוד אחת שעשתה הכל כדי שישילו אותה ממעמדה היא אשת החברה הבריטית טארה פלמר טומקינסון
צילום: Getty
אוי כפרה טארה, זה שקוראים לזה "כחול רויאל" לא אומר שצריך ללבוש ר-ק  א-ו-ת-ו לחתונה של רויאל. מה שכן, היא גרמה לי להזכר בחיוך בקרטיב ענבים הכחול שהיה פעם ונעלם לטובת הסגול המבאס, אז תודה על ההומאז' הנוסטלגי.

ואם כבר התחלנו קצת לחייך, תסתכלי על דיוויד בקהאם
צילום: PA
גבר "פשוט-עם" שמוזמן לחתונה של בית מלוכה, לא יכול ללבוש סתם חליפה. דיוויד הביא אותה בחליפת מנצחים (תרתי משמע!) שבשילוב מדויק עם כובע משגע הצליח לגנוב את ההצגה מכל הגברים ומאשתו ההריונית, שבחרה משום מה לחבוש  את כומתת הבנות הישנה של אמא שלי. הורמונים, לכי תביני...

אם לסכם את האירוע המייגע הזה, אני חושבת שאפשר להכתיר נסיכה חדשה
צילום: Getty
בריטניה התוודעה היום לעלמה נוספת, פיפה מידלטון. השושבנית ואחותה של הכלה, נתנה היום את ההופעה הכי אלגנטית, מחמיאה ושיקית, כשהיא לבושה בשמלה לבנה (!?!?) מבית היוצר של אלכסנדר מקווין - בלי כובע הזייתי, בלי עקבים מעייפים של שטיח אדום, בלי תכשיטים ראוותניים - פיפה הייתה ההפתעה של הטקס.

ולי נותר לומר פוצק, תודה שזה נגמר. ויל וקייט חתמו בנשיקה ואני חתמתי בבזבוז של 4 שעות ואלרגיה לכובעים עם נוצות. אז עד החתונה של הארי, תנו לי מנוחה מבתי מלוכה. 

שבת שלום ומזל טוב לזוג הצעיר.