דפים

יום חמישי, 28 באפריל 2011

המלאכיות של לואי

בקטלוג לעונת הסתיו-חורף 2010 הגדיר המעצב מארק ג'ייקובס את אידיאל היופי של בית לואי-ויטון. נבחרו שלוש דוגמניות: כריסטי טרלינגטון המושלמת בדמות הברונטית, הסינדלרה מרוסיה נטליה וודיאנובה בתפקיד הבלונדינית וקארן אלסון נערת הקברט ודוגמנית-על כתומת שיער. יחד הן הביאו לתמונה את דמות האישה המושלמת - סופר אלגנטית, שאין בה דופי
סטיבן מייזל ללואי ויטון
סטיבן מייזל ללואי ויטון
לטעמי, אחד הקמפיינים היפים ביותר שנעשו בשנים האחרונות.

השבוע לעומת זאת, התקבצו בחנות של לואי ויטון בבוורלי הילס שלוש נערות חדשות. הפעם זה נראה ככה:
צילום: abimages
משמאל-
אשלי גרין כוכבת "דמדומים", לבושה במכנסי עור מחרידות עם צעיף של פולנייה פלוס התיק הכי לא קשור לאאוט-פיט שראיתי בחיים שלי. אמה סטון, גם היא כוכבת מתחילה שככבה בסרטי איכות מוערכים כמו "חרמן על הזמן", כרכה את עצמה בגומיית שיער ענקית מתחת לחזה (הומאז' לscrunchy) ואם יורשה לי – אחותי, לשמלה כזאת צריך קצת יותר ציצי! השלישית, פרידה פינטו כוכבת "נער החידות ממומבאי" איך נאמר... לא ממש מעודכנת. זה נראה כאילו מישהו סיפר לה על אופנת בגדי הבויפרנד אז היא החליטה לעשות אינטרפרטציה משלה ולקחה את בגדי בית הספר של אחיה הקטן.
זה ממש טראגי שככה נראית חגיגה בחסות בית האופנה (בשיתוף המגאזין "גלאמור") בה כוכבות הערב לבושות "לואי" מכף רגל עד ראש...
עכשיו תראי, אני לא חובבת לואי ויטון גדולה. אני לא אבכה אם יעניקו לי מזוודת ענק משובצת לוגואים של LV במתנה, אבל בכנות, תעשיית החיקויים הפופולארית של התיקים החומים דיי מוזילה את המותג למקום המוני שכבר התעייפנו מלראות. במלה אחת "קצת-שוק-הכרמל".
לשלוש הבנות חסרה יכולת תיאום מינימאלית (כאילו, אתן כוכבות האירוע - לא נראה לכן שיצלמו אתכן יחד!?). חוץ ממוטיב ה"לואי" שחוזר על עצמו יש כאן בלאגן שעושה לי רע מאד בעיניים.

ללא ספק צריך להחליף בחזרה למלאכיות של שנת 2010.