דפים

יום שלישי, 5 באפריל 2011

מה שקורה בווגאס.......

למרות שדיי עייפנו כבר מכל הקטע, עונת הפרסים בהוליווד טרם מיצתה את עצמה והפיקה עבורינו טקס נוסף -  או במילים אחרות - תירוץ נפלא לסלבריטאי הקוסמוס לצאת מהבית בלבוש מפוקפק.
אין תלונות.
והפעם - CinemaCon 2011 - טקס פרסי הקומדיה שהתקיים בווגאס - עיר האורות המנצנצים, הפאייטים והנוצות.
צילום: Getty
בלייק לייבלי, יקירתה של פוצק, החליטה ללכת על כל שלושת הטרנדים ביחד.

רגע רגע רגע...
צילום: Getty
אמרתי טקס פרסי הקומדיה? התכוונתי תחרות החלקה על הקרח שהמוטיב שלה השנה הוא "חיות הספארי", בחסות מותג האופנה Marchesa. בלייק שאבה השראתה מבת-יענה. שהעלתה מופע גו-גו בווגאס.
אכן, מצחיק מאוד.
רק, סרינה מאמי, טיפ של אלופים: אני מבינה את הצורך לדפוק הופעה על השטיח האדום ולהתאים מלבושייך לאווירה המקומית (נוצות!! מיני קצרצר!! כל כך הרבה פוווופ!!), אבל למה לחלל את הנעליים??
נעלי בריאן אטווד (כל עוד לא מדובר על ה-Maniac שסלבס מכל הקאסטות טוחנות על השטיח) הן רמה גבוהה וראוי להתאים להן שמלה פשוטה וקלאסית. פעם הבאה תעשי שיעורי בית כי לפני חודש אנה פאריס עשתה את זה יותר טוב:
צילום: Fame
זה מעלה לי חיוך.
אבל אני רוצה לחזור רגע לסרינה ון-דר-וודסן. 
באותו הסופ"ש בווגאס, התקיים ארוע שנשמע בדיוק אותו הדבר - ComicCon. 
מדובר בסופ"ש שמאגד לעיר ההימורים את כל הגיקס והפריקס שמכורים לחוברות קומיקס ומעריצים את האדפטציות הקולנועיות שלהם: מסע בין כוכבים, ספיידרמן וחבריו והשנה - גם דוכן שלם שהוקדש לסרט "גרין לנטרן" בכיכובה של חברתינו משכבר הימים:
צילום: Getty
אסוציאציה לחובבי "הפמליה" בינינו:
כל שנה היה גורר ג'וני דרמה, אחיו הגדול והלוזר של וינס החתיך, את הפמליה כולה לסופ"ש קומיקון במדבר. הוא היה יושב במשך שלושה ימים בדוכן של תוכניתו הכושלת Viking Quest, לבוש בתלבושת ויקינגית הכוללת חצאית, שריון וקסדה פרוותית עם קרניים, ומתבאס מזה שהעולם שכח ממנו. 
גלשתי.
הרגע האייקוני ביותר בסדרת הויקינגים הדימיונית כלל את ג'וני דרמה עומד בידיים מונפות מעלה וצועק במלוא הנשמה:
VICTORYYYYYYYYY. 
אז השמלה הזאת - - - ההיפך הגמור. במקום לזעוק "ניצחון" היא נוטפת ריח של "שתיתי טיפה יותר מדי ליד שולחן הבלאק-ג'ק אתמול בלילה וקיבלתי החלטות שגויות מול הארון היום בבוקר".
כולנו היינו שם.
תתעודדי מאמי, אולי בגרסאת הקומיקס יציירו אותך בשמלה מחמיאה יותר.