דפים

יום רביעי, 9 במרץ 2011

אוו לה לה! בונז'ור! קרואסון! באגט!

שבוע האופנה הפריזאי נסגר לו בניחוחות של צבע, ססגוניות וסטייל צרפתי משובח. אני מאידך, מתיישבת פה עם קוניאק ובארט כדי לספר לך פוצקי, מה בדיוק קרה שם..


קבלי סקופ! מסתבר שאמה רוברטס הגיעה לתצוגת האופנה של שאנל רגע אחרי ביקור בישראל!! פוצק, אני לא צוחקת. ממשרד יחסי הציבור של מחלבות תנובה נמסר כי הם מברכים את הכוכבת הצעירה על החלטתה ומקווים לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה פורה ומוצלח  בינם לבין הפרזנטורית החדשה של מעדן שטוזים מוקצף.


צילום: Wire Image


ועכשיו פוצק, כדי שתשבי כי התמונה הבאה עלולה להיות קשה לצפייה.
צילום: Getty
אז היישר ממסך עשן סמיך עם תפאורה מרהיבה של כדורי מראות ושיער נפוח מגיח לו בוי ג'ורג לשורה הראשונה בתצוגה של הגינג'ית והאגדה ויויאן ווסטווד. שגם ויוי, עם כל המופרעות שלה לא בטוח שיכולה להתמודד עם המראות הללו. ואם העזת לחשוב שמדובר רק בכובע של the wicked witch of the 80's, איפור שלא יבייש את הכלות שיוצאות מסלון כלות בבגדד ומבט של "גם לי כבר נמאס מהלוק הנשי אבל אחרת אף אחד לא יזהה אותי" - 
קבלי מבט מקרוב:
צילום: Getty
הפיאה המעוטרת הזאת. עוד לא נבראו המילים לתאר... אני פשוט חייבת להזכיר לעצמי שלא הכל אבוד ושיש עוד תקווה למין הגברי! ועל כן אני רוצה להעניק את הדוספוואה של שבוע האופנה בפריז לבחור שגורם לי להתרגש, להוריד בפניו את הכובע ולשים ג'קט מנומר - קניה ווסט

צילום: Wire Image
אז קבלי אותו מתוקתק מכף רגל עד ראש ומצד שני הכי בלוק של "זרקתי על עצמי משהו ובאתי". ותרשי לי לפרט:
1. הדרך היחידה בה חוקי ללבוש ג'ינס באירוע מסוג זה הוא א-ך  ו-ר-ק בשילוב עם משהו מנומר וצעקני.
2. הדרך היחידה בה חוקי ללבוש משהו מנומר וצעקני באירוע מסוג כזה הוא א-ך  ו-ר-ק עם נעלים סולידיות.
3. הדרך היחידה בה חוקי לנעול נעלים סולידיות באירוע מסוג כזה הוא א-ך  ו-ר-ק עם שרשרת זהב ארוכה עם תליון וינטאג' של סבתות.
4. הדרך היחידה בה חוקי לענוד שרשרת זהב ארוכה עם תליון וינטאג' של סבתות באירוע מסוג כזה הוא א-ך  ו-ר-ק עם משקפי שמש עגולות עם מסגרת פלסטיק, שהכי לא קשורות לשום פריט אחר.

ואללק קניה, עשית את זה מדויק! יייה!!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה