דפים

יום שבת, 5 במרץ 2011

ככה לא בונים אמפריית אופנה (או בעצם כן)

בעודי מתחמקת ממטלותיי האקדמיות המצטברות משוטטת ברחבי האינטרנט בחיפוש אחר תמונות לבוש מצחיקות לשלוח לפוצק, נתקלתי בתמונה המשעשעת הבאה:
צילום: New York Magazine
רק לי התמונה הזו מעלה אסוציאציות של ג'קי קנדי? כלומר, ג'קי קנדי אם הייתה צובעת לבלונד-פלטינה ודוחפת את האצבע לשטקר..? ומתחשמלת פעמיים...? לא יודעת. 
כותרת המאמר מצחיקה לא פחות:
“The $1 Billion Girl: Jessica Simpson is laughing all the way to the fashion bank.” 
סליחה, חזור שנית? ג'סיקה סימפסון בג'יליונרית עכשיו? המאמר מספר כי ג'ס השיקה ליין אופנה הכולל בגדים, נעליים, אקססוריז ועוד, במחירים ש - (ואני מצטטת): "כל בחורה יכולה להרשות לעצמה לקנות כשהיא משוטטת עם אמא שלה בקניון בחיפוש אחר שמלה ל-prom". כן, ממש ככה. מסתבר שאני לא היחידה שמופתעת מהסיפור:
צילום: New York Magazine
שהרי, גם ג'ס, כמו פוצק וכמוני, לא מבינה בעצמה איך הצליחה להקים אמפריית אופנה בשווי ביליון דולר. לילדה יש חוש אופנה של... נו, של אמריקאית שמנמנה מעט שטרם הפנימה איך להתלבש בהתאם לקימורייה הנשיים. שלא יהיו אי הבנות - אין לי שום טענות כלפי המשקל שלה (היא סקסית להפליא בעיניי). לעומת זאת כן יש לי קצת בעייה עם הבחירות האופנתיות שלה. למשל:
צילום: Splashnews
או למשל:
 צילום: Splashnews
גם כאשר ממש ניסתה להתלבש בכבוד האופנתי הראוי, זה יצא בסוף בערך ככה:
צילום: Splashnews
ומי יכול לשכוח את תקרית ה-mom jeans שהדהדה ברחבי העולם כולו:
צילום: Splashnews
אוי, ג'סיקה ג'סיקה... זה מכאיב לי, וגרוע מזה - זה כנראה מכאיב גם לך. ולמרות שבצעירותך צייצת בשפתיים משורבבות ובבלונד מסנוור, בטלוויזיה מול אומה שלמה, את המשפט הבלתי נשכח "טונה זה לא דג. טונה זה עוף... שבא מהים" - למרות כל זאת, יש בי צד שמאוד אוהב אותך. יש בי צד שמזדהה איתך ורוצה שתעלי ושתצליחי. הנה, האמת יצאה לאור. ג'סיקה, אני חושבת שאת מקסימה וחיננית, ולמרות שאת לא העיפרון המחודד ביותר בקלמר, נטפלים אליך סתם, ותרגישי חופשי לצחוק על כולם ממרומי הר השטרות שלך. פפפיווו, הנה אמרתי את זה. איזו הקלה! (חוצמזה שבמבט חטוף - הקולקצייה שלך באמת נראית נחמדה מאוד.)

אז את יודעת מה מאמי? בחיי שאני בצד שלך פה ואני אתן לך עצה ידידותית: קחי סכום מכובד מכל הכסף שגלגלת בשנת 2010 ותקני לעצמך משהו יפה. וכשאני אומרת "משהו יפה" אני מתכוונת - למען השם מאמי תשקיעי בסטייליסט שאוהב אותך כמוני... או לפחות באחד שיש לו עיניים. 
בהצלחה!! 
 
   אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה