דפים

יום שישי, 25 במרץ 2011

היי תראי פוצק זאת מדלין זימה! הטינאייג'רית המשוגעת מ"קלפיורניקיישן" (שאגב, הולכת ומדרדרת מפרק לפרק - האנק מודי הפך מחתיך מבולבל לדמות פטתית וילדותית). בעונה הראשונה של הסדרה, למדלין היתה נטייה להרוס / לשדרג רגעים אינטימיים ע"י ...מכות. אגרופים ליתר דיוק.
אז, זה לא שאני מציעה להדרדר לאלימות, אבל אולי מישהו יכול רק לטלטל אותה קצת:
צילום: Getty
אני רוצה לפתוח ולומר שאני בגדול מאוד מפרגנת למדלין על שהתחילה  לעצב ליין אופנה משלה - בהצלחה מאמי, גדלת. אבל הפירגון שלי אינו חף מחששות. שהרי בימינו, כל כוכבת סוג ג' מנסה להעצים את המניות שלה ע"י עיצוב קו אופנה משלה וברוב המקרים - זה נגמר רע מאוד. בשנים האחרונות היינו עדות לשלל קווי אופנה מחרידים מבית היוצר של לינדסי לוהן (אוי הטייצים המזעזעים האלה שעולים, אגב, 100 דולר ומעלה), היידי מונטג (שהקולקציה הטראשית שלה הוכיחה עצמה כבלתי-לבישה בעליל, בדוק) וכמובן - פריס הילטון.
 אוי ליבי, הקולקציה של פריס הילטון.  פנינת העילית של העיצוב והקוטור. By which I mean, חולצות טי שמודפסות עליהן סיסמאות אינטיליגנטיות כגון That's Hot ו- Sexy Bitch. למה היא לא עושה משלוחים לארץ?!?

אז אחרי שפירגנתי לעסק, בואי נדבר על האווטפיט. בלה בלה שיעמום בלה. 
שנייה, מה זו הקשת הזו??
צילום: Getty
וואו זה נראה לי מוכר...
צילום: INF
טוב. מדלין חמודה תקשיבי. אני אסלח לך על הלבוש המשמים, אני מבטיחה לא ללטוש עיניים בשיער שלך (רוצה טלפון של ספר שעושה צבע ממש טוב?) אבל אני לא מוותרת לך על הקשת... 
Because any girl who f***s and punches David Duchovny, SHOULD NOT be taking ANY notes out of the Paris Hilton Playbook.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה