דפים

יום שלישי, 15 במרץ 2011

משחקים בברביות, סבב ב'

פוצק אני לא יודעת עם סיפרתי לך את זה פעם, אבל כשהייתי קטנה הייתי משחקת בברביות. כמו כל בנות גילי, היה  לי אוסף ברביות מרשים שכלל מספר בנות, שני בנים, המוווון נעלי עקב מפלסטיק, בית ברביות עם מעלית ומכונית קורווט עם גג נפתח בצבע ורוד. עד כאן הכל כרגיל. כשהתבגרתי קצת המשכתי לשחק עם ברביות אבל בצורה מעט שונה: הייתי מלבישה אותן בעצמי. 
בהיעדר מוחלט של כל כשרון לעיצוב, הייתי מלבישה אותן בניירות כסף מהמטבח. הייתי יושבת שעות, חותכת ניירות כסף ומדביקה אותם לגופן עם סלוטייפ בצורות שונות. (אני מגזימה: כל השמלות היו מיני וסטרפלס, שהרי, יש גבול מה אפשר לעשות עם נייר כסף לבישול). גם את הקורווט ציפיתי בנייר הכסף, ופעם בכמה שבועות הייתי מפיקה תצוגות אופנה לברביות בסלון, תבורך משפחתי על סבלנותה האין-סופית לבירבורי אופנת הברביות שלי. 
צילום: Getty
התמונה הזאת של ויקטוריה ג'סטיס והחזירה אותי 16 שנה אחורה לאותם ימי שבת מאושרים בסלון ביתי. מאושרים עבורי לפחות. בני משפחתי לעומת זאת, חרקו שיניים על מנת לאפשר לי לבטא את פרצי היצירתיות שלי. בהתחשב בתוצאה הסופית, אני משוכנעת שזה לא היה להם קל.
אז את הפוסט הזה אני לא שולחת לאמא לקרוא כי אין סיכוי שהיא עומדת בזה עוד פעם. 
על פי ויקיפדיה, ויקטוריה היא כוכבנית צעירה שמשחקת בעיקר בסדרות טינאייג'רים בערוץ ניקלודיאן. אבל מאמי, בימינו, טינאייג'רים כבר לא משחקים בברביות. 
לטיפולך. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה