דפים

יום רביעי, 9 במרץ 2011

איך לא להיות פריס הילטון

אני רוצה לפתוח ולומר שאני אוהבת את ניקול ריצ'י. אני אוהבת אותה מימיה הפרועים בתור הסייד-קיק המגניבה יותר של פריס הילטון ב"חיים הפשוטים". האמת היא שכשאני חושבת על זה, אהבתי אליה התעצמה לאור היותה מגניבה יותר מפריס הילטון באופן כללי בחיים האלה: ב"חיים הפשוטים" ניקול היתה ערמומית ושובבה (תכונה המעידה על אינטילגנציה מינימאלית) בעוד שפריס מצמצה והזילה ריר בעיקר (ואמרה כל שנייה וחצי - That's hot). פריס מחליפה חברים כמו גרביים בעוד שניקול נשואה + 2. פריס עשתה קריירה מלהיות נערת מסיבות שרלילה, בעוד שניקול הקימה אמפריית אופנה. אה, וגם פריס מקדמת את המשקה הנילוז הזה, והוציאה אלבום הכולל את השיר הזה, בעוד שניקול חסכה מאיתנו את כאב האזניים והראש.
אז אם לסכם, אני אוהבת את ניקול ריצ'י בעיקר כי היא לא פריס הילטון.
אבל אם להיות כנה עוד יותר, ניקול ריצ'י פשוט מגניבה בעיניי. רוצה לראות אותה בתצוגה של Givenchy בשבוע האופנה בפריז?
צילום: Getty
WTF זו לא ניקול ריצ'י. זה רובוט ביוני המיוצר בסין בדמותה של ניקול ריצ'י, אם ורק אם ניקול היתה מתחפשת לניצבת באחד מסרטי המטריקס. כנראה מדובר בסרט המשך דל תקציב כי הם שכחו להשקיע במייק-אפ (the oil-free kind). אבל הן כן השקיעו בנעליים של קריסטיאן לוביטן (השקעה שווה ביותר). 
אוי ניקול כפרה, למה ככה?? זה כי הושיבו אותך שורה קדמית ליד פלורנס וולש שמשקיעה כל גרם אנרגיה בלהציק לעין האופנתית שלי??
צילום: Getty
ככה לא נראית מישהי שמנצחת את פריס הילטון על בסיסי יומי! איפה הסטייל? איפה הגרוב הנונשלנט?
ניקול, את חמודה ומקסימה, הילדים שלך יפייפים, התכשיטים שאת מעצבת מגניבים אש ואת אייקון אופנה בהתהוות. להבא, אני מבקשת שתתלבשי בהתאם. 
צילום: Getty
רואה? ידעתי שההשוואה לפריס הילטון תחזיר אותך למוטב. את כזאת מגניבה כשאת רוצה......
 ...cool enough for me to accept this jacket and write it off as a genius homage' to Michael Jackson's THRILLER... I won't post the picture because I refuse to retract my compliment to Ms. Nicole, but... check it out HERE!!!  :) :)

   

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה